Küçükoğlu Makina İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.

Adres: 1202/13 Sokak No:35 İnşaatçılar Çarşısı Konak,İzmir

Telefon: 02323438316

Web: www.kucukoglumakine.com.tr

Toplam Ziyaret: 759

BANNER

FİRMANIN SON EKLENEN ÜRÜNLERİ FİRMANIN TÜM ÜRÜNLERİ

FİRMA İLANLARI

FİRMA HAKKINDA

Ülkemizde de İstanbul, Osmaniye ve İzmir bölge müdürlükleri ile yurt çapında 2 bayisiyle müşterilerine satış ve servis hizmeti vermektedir. KÜÇÜKOĞLU MAKİNA müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ile tüm bölge müdürlükleri ve bayilerinde servis hizmeti verme zorunluluğu getirmektedir. Bu anlayış ile KÜÇÜKOĞLU MAKİNA hafif iş ve inşaat makinaları sektörünün en yaygın servis ağına sahip firmasıdır.

KÜÇÜKOĞLU Makine, İZMİR fabrikasında 13 ürün grubunda; Beton Vibratörü, Beton Vibrator Motor ve hortum yedek parçaları Kompaktörler, Derz Ve Asfalt Kesme Makinaları, Vibro Mastar , Perdah Makinaları, Demir Kesme ve Bükme Makinaları, Zemin Freze Makinaları, Vibrasyonlu Satıh Mastarları ve Işık Balonları;Betonyer Karıştırma Makineleri olmak üzere bir çok farklı model ve çeşit makina üretimi yapmaktadır.

Üretimini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi güvencesinde gerçekleştiren ve bu kalite hizmetini CE, TSE gibi kalite-güvence belgeleri ile genişleten KÜÇÜKOĞLU MAKİNE diğer yandan yoğun AR-GE çalışmaları ile ürün çeşidini sürekli olarak artırmaktadır. Kurulduğu günden bu yana dünyadaki gelişmeleri de yakından takip eden KÜÇÜKOĞLU MAKİNA, içerisinde bulunduğu yoğun rekabet ortamında ülkemizdeki inşaat sektöründe yer alan kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak ve maliyetlerini azaltacak çözüm yöntemleri ve ürünlerle ilgili olarak dünya pazarında konularında lider olan firmaları distribütörlük bağlantıları kurarak ülkemizdeki kullanıcılarla buluşturmaktadır.

KÜÇÜKOĞLU MAKİNA, TECHNOFLEX (İspanya) beton vibratörleri ve beton ekipmanlarının, Türkiye distribütörlüklerini yapmaktadır.

YORUMLAR

FİRMA KONUMU